V Nedeľu 14. augusta bola pri kaplnke v osade U Bielych sv. omša. Po sv. omši boli požehnané byliny i obraz pre jubilujúcich manželov. Miestny osadníci pripravili pre pútnikov po sv. omši aj malé pohostenie. Obrázok je s posviacky tejto kaplnky
Omša U Bielych 2016






