1. Od  6. mája začíname verejné slávenie sv. omší.

  Dôležité je stále dodržiavanie hygienických  pokynov a pomôcok: nosenie rúška, dezinfekcia rúk (pri vchode do kostola v predsieni), podávanie sv. prijímania na ruku, odstupy osôb v kostole cca 2 metre, tak isto aj pri státi na prijímanie najsv. eucharistie.

  Zajtra , t.j., v stredu bude sv. omša ráno o 6:30h.
  Štvrtok                 6:30h
  Piatok                 18:30h
  Sobota                 6:30h
  Nedeľa                7:30h       sv. omša pre seniorov (starších) prevažne
                            11:00h

  Treba pripomenúť , že stále neviaže povinnosť sv. omše. Svätá  omša je stále dobrovoľná aj nedeľná. Možno si ju nahradiť  sv. omšami z priamych prenosov z televíziev a rozhlasu. V záujme vlastnej ochrany zdravia vyzývame veriacich starších ako 65 rokov aby ešte boli trpezliví a počkali s návštevami bohoslužieb v kostole! Nemá sa to chápať ako diskriminácia ale skôr ako záujem o ich zdravie, keďže sú riziková časť obyvateľstva.


 2. Slávnosť 1. sv. prijímania nebude v dohodnutom termíne. O nahradnom dátume sa dohodneme pri dalsom uvolnovani v suvislosti s pandemiou covid-19. Ďakujem za pochopenie.

 3. Nové číslo mesačníka Naša diecéza  možno pozrieť  v PDF formáte.
  FlipBook .

  Prajem požehnaný čas 

Sväté omše – oznamy